040l
Dodaj komentarzStrona główna

Twórczy zakątek Idy

Niektórzy potrzebują białych ścian, prostych linii i czystych powierzchni by móc się skoncentrować i skupić. U mnie jest dokładnie na odwrót... Potrzebuję kolorów, wzorów i kreatywnych rozwiązań by czuć się zainspirowaną i puścić wodze fantazji:)

Przedstawiam Wam zatem mój twórczy zakątek  - Get Inspired, tak jak lubię!

Turkusowe krzesło jest moim zdecydowanym faworytem. Kupiłam je kilka dobrych lat temu w sklepie z rzeczami używanymi za grosze... Blat stołu warsztatowego stanowią stare drzwi - mają piękne, zielone tony.  To wspaniałe, że coś co pełniło swoją funkcję przez wiele lat teraz znów się mogło odnaleść w zupełnie nowej roli.

 


Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

© 2012 Prawa autorskie do wszystkich informacji oraz zdjęcia zamieszczonych w serwisie chabrowepole.pl należą do własciciela marki chabrowepole.pl Kopiowanie i wykorzystywanie ich bez zgody właściciela jest zabronione. Zdjęcia: "Domy i wnętrza" - www.huldals.blogspot.no, "Świetne przepisy" - www.harligthemma.blogspot.se, "Handmade" - www.craftandcreativity.com, "Sklep" - www.husetvedfjorden.blogspot.com, "Handmade wg działów"- www.encza.blogspot.com